מדריכים לטיפוח הגוף

חוות דעת על 7 דאורדורנטים טבעיים ללא אלומיניום


מודעות פרסומת

אחרי ניסיונות רבים למצוא את הדאורדורנט הטבעי המושלם בשבילי, דאורדורנט ללא אלומיניום, הגעתי להמון תובנות ומסקנות לגבי הגוף שלי בעניין זה. החלטתי לרכז סוף סוף את הכל ולספר לכן בדיוק איפה היתרונות והחסרונות של כל אחד. תהנו 🙂

כל חיי השתמשתי בדאורדורנט רגיל מהסופר שנבחר על פי הריח בלבד, וללא התחשבות במרכיבים. פתאום ביום בהיר אחד החלו להופיע לי בליטות כואבות בבית השחי, מן גולות פנימיות כאלה שהיו נורא כואבות ונפוחות ולא הבנתי למה. מפה לשם הגעתי למסקנה שאני צריכה להחליף דאורדורנט וזה כנראה כתוצאה מכימיכלים באלו שהשתמשתי. החלטתי לרקוח לעצמי דאורדורנט.

לקחתי צנצנת, שפכתי לתוכה שמן קוקוס אורגני בכבישה קרה, 3 כפות סודה לשתיה פשוטה מהסופר וכמה טיפות משמן אתרי איכותי יסמין. עירבבתי קצת את התערובת בתוך סיר עם מים רותחים (בן מארי) והופ היה לי דאורדורנט מוכן. התוצאה הייתה מעולה! הגולות נעלמו והדאורדורנט היה יעיל למדיי! אחרי שבועיים בערך התחילה להופיע לי פריחה – רגישות לסודה לשתיה 😦 פתאום רוב הדאורדורנטים הטבעיים נמחקו מהאפשרויות שלי והתחלתי במסע החיפושים. הגעתי לדאורדורנט של מיכל סבון טבעי.

מודעות פרסומת

הדאורדורנט של מיכל סבון טבעי

למי שלא מכירה, מיכל סבון טבעי זהו עסק משפחתי קטן בצפון שמייצר קוסמטיקה טבעית ואיכותית. המוצרים שלהם מיוצרים בעבודת יד ואלו מתכונים שהם פיתחו בעצמם. הדאורדורנט של מיכל טבעי ועשוי מחומרים בריאים ואיכותיים, הוא מונע ביעילות ועדינות את ריח הזיעה ויעיל למשך שעות ארוכות, והמחיר הוא רק 25 ש"ח. ניסיתי את הפרחוני, את הקלאסי ואת הדאורדורנט לעור עדין שהוא מופחת סודה לשתיה, ועם כולם נהייתה לי מן כוויה בבית שחי בגלל הסודה לשתיה. הבנתי שהרגישות שלי לסודה היא רצינית והחלטתי לנסות לחפש אחד ללא סודה לשתיה. הגעתי לדאורדורנט של Real Purity מאייהרב.

לאתר של מיכל סבון טבעי לחצי כאן

מודעות פרסומת

דאורדורנט רול של Real Purity

דאורדורנט מומלץ מאייהרב, טבעי וללא אכזריות. אינו מכיל חומרי צבע או בישום מלאכותיים. הדאורדורנט טבעי ואינו מכיל אלומיניום או סודה לשתיה. הוא מורכב בעיקר מכל מיני שמנים אתריים, גליצרין, מגנזיום ועוד. הדאורדורנט אינו סותם את הנקבוביות בעור, ואינו גורם לגירוי בעור הוא מונע ריח ולא מונע זיעה. הוא גם לא היה ממש יעיל לצערי, ולמרות שבשבועות הראשונים שהשתמשתי בו הוא עבד יופי, פתאום הוא הפסיק להיות יעיל וכך זנחתי גם אותו ועברתי לנסות את דאורדורנט הקריסטל שעליו שמעתי רבות.

לצפיה בדאורדורנט של ריל פיוריטי באייהרב לחצי כאן

מודעות פרסומת

דאורדורנט אבן קריסטל

מדובר בדאורדורנט אבן שעשויה מאבן מינרלית שמרחיקה ריחות הנגרמים מחיידקים בעור. הוא לא מכיל אלומיניום או כימיכלים, שמנים ובשמים. צריך להרטיב את האבן ולמרוח על בית שחי נקי. יש לזה ביקורות מאוד טובות ואני ממליצה לכן לנסות! לי היא לא עבדה אבל נראה שלהרבה בנות היא כן יעילה ואני פשוט יוצאת דופן 🙂

לצפיה בדאורדורנט אבן קריסטל באייהרב לחצי כאן

אחריה ניסיתי את הדאורדורנט של אותו חברה רק שמגיע בצורת נוזל ולא אבן, גם לא הרגשתי שהוא יעיל במיוחד. זה ממש נוזלי כמו מים וזה קצת מעצבן שמטפטף. לבסוף, ואחרי שניסיתי כמות די נכבדת של דאורדורנטים טבעיים החלטתי לנסות את הדאורדורנט של חלאבין.

לצפיה בדאורדורנט ספריי קריסטל באייהרב לחצי כאן

מודעות פרסומת

הדאורדורנט רול 72 שעות של חלאבין

הדאורדורנט של חלאבין לא מכיל אלומיניום, אלכוהול ופראבנים אבל הוא לא לגמרי טבעי. הוא נועד למנוע ריחות לא נעימים לעד 72 שעות. וכך היה השתמשתי בו תקופה מאוד ארוכה, והוא עבד נהדר, למרות המחיר היחסית יקר שלו, שהסכמתי לשלם כי הוא עובד וטוב לי. לאחר תקופה די ממושכת העור בבית השחי נהיה נורא יבש ומחוספס, בקיצור עשיתי אחד ועוד אחד והבנתי שאני וחלאבין סיימנו את הרומן והלכתי לחפש דאורדורנט אחר. הגעתי לדאורדורנט של Nivea ללא אלומיניום.

לצפייה בדאורדורנט של חלאבין באייהרב לחצי כאן

מודעות פרסומת

דאורדורנט רול של ניבאה ללא אלומיניום

נכנעתי לכימיכלים ולרכיבים שאינם טבעיים וקניתי את הדאורדורנט של ניבאה ללא אלומיניום ואני חייבת לציין שהוא מושלם! כל ההיסטוריה שסיפרתי לכן פה התחילה בסביבות שנת 2015 מתישהו, ורק בשנתיים האחרונות מצאתי נחת עם הדאורדורנט הזה. יש לו ריח טוב, הוא לא עושה לי גולות או פריחות ודברים מוזרים, הוא לא עושה סימנים על הבגדים ועוזר מאוד למנוע ריח למשך זמן. בקיצור נמצא האחד והתחלתי להשתמש רק בו. קשה מאוד למצוא אותו בחנויות, באונליין מצאתי אותו רק באמזון, ובארץ יש אותו מידי פעם ברשתות הפארם, אבל רוב הזמן הוא חסר. אם אני רואה אותו, אני קונה לפחות 4. יום אחד עשיתי הזמנה בלוק פנטסטיק ומצאתי את הדאורדורנט של וולדה.

לצפייה בדאורדורנט של ניבאה באמזון לחצי כאן

מודעות פרסומת

דאורדורנט לימון רול 24 שעות של וולדה

הדאורדורנט אינו מכיל אלומיניום והוא מבשם את העור מבלי לסתום את הנקבוביות בניחוח לימון עוצמתי. הוא מכיל מרכיבים ממוק צמחי או אורגני, ללא וזלין, ללא מלחי אלומיניום, ללא חומרים שמקורם בשמן מינרלי, ללא חומרי צבע וריח מלאכותיים והוא לא נוסה על בעלי חיים. הוא מבושם באמצעות שמנים אתריים. הדאורדורנט נהדר! השתמשתי בו בתקופת החורף החמימה של הנגב והוא יעיל מאוד! מונע ריח של זיעה לכל היום, רול נוח ונעים למריחה, פשוט נהדר. אבל השילוב של חודשי הקיץ החמים עם הגוף המיוזע שלי הכניעו אותו והיעילות שלו פחתה ככל שמזג האוויר התחמם. בכל מקרה סיימתי את האריזה שלו והחלטתי שארכוש אותו שוב בחורף הבא. במקביל גיליתי באייהרב דאורדורנט מגנזיום מ-4 רכיבים בלבד והחלטתי שאני חייבת לנסות!

לצפייה בדאורדורנט של וולדה בלוק פנטסטיק לחצי כאן

מודעות פרסומת

דאורדורנט סטיק מגנזיום

הדאורדורנט הזה מגיע בסטיק והוא 100% טבעי, יש בו רק 4 מרכיבים: שמן שקדים, דבש דבורים, מגנזיום וסנדלווד (עץ אלגום). אין בו אלומיניום, סודה לשתייה, פראבנים, פתלטים וטריקלוזן. סודה לשתייה יכולה להיות יעילה מאוד במניעת ריחות אבל רוב האנשים מפתחים אליה רגישות ממש מהר (כמוני) וזה ממש לא נעים. הדאורדורנט מגנזיום הוא בסטיק שאני פחות אוהבת, אני רגילה לדאורדורנט רול, אבל החלטתי בכל זאת לנסות כי אם הוא באמת עובד טוב, זה שווה לי את ה"סבל" של שניה וחצי למרוח סטיק. אחרי תקופה די ארוכה שאני משתמשת בו המסקנה היא שהוא מעולה! הוא מונע את הריח הלא נעים כמעט לכל היום, בקיץ קצת פחות יעיל אבל עדיין עושה עבודה טובה מאוד. המריחה לא הכי נעימה עם הסטיק, אבל הוא נהדר! בגלל שאני מאוד רגישה לריח לא נעים, וכשיש ימים סופר חמים הוא לא מחזיק ליום עבודה שלם, החלטתי להשתמש בו בינתיים במהלך הקיץ רק בימים שאני יודעת שיהיו קצרים בחוץ, כמו שישי למשל, וכמובן שבמהלך החורף אשתמש בו כי הוא פשוט נפלא! ובינתיים אני חוזרת לדאורדורנט של ניבאה שיציל אותי מהקיץ החם הזה.

לצפייה בדאורדורנט מגנזיום באייהרב לחצי כאן

המסקנה הסופית שלי היא שכרגע אין ברירה אלא להשתמש בקיץ בדאורדורנט שאינו טבעי, ולהסתפק בכך שאינו מכיל אלומיניום (אני מדברת על הדאורדורנט של ניבאה), ובחודשי החורף להשתמש בדאורדורנט טבעי, של מגנזיום או של וולדה, שניהם מצויינים בעיני.

מודעות פרסומת

פוסטים נוספים שיכולים לעניין אותך:

אהבתן את הפוסט? אשמח שתזמינו חברות לקרוא אותו גם 🙂

לכל הקודים והקופונים הבלעדיים לקוראות הבלוג – היכנסי מכאן!

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s